3 järven cup 2021loppu tilanne


KOLMEN JÄRVEN CUP LOPPUTULOS (Ensin ratkaisee  pisteet toisena sijoitukset ja kolmantena paino)   2021                                       KIITOS osallistujille ja onnittelut voittajille!                                   MIEHET Santalampi Korpijärvi Kivijärvi YHT. pist.         1. Rahikkala Vesa 30 32 45 107         2. Isojärvi Elias 33 25 34 92         3. Jaako Mika 23 26 40 89         4. Neijonen Vilho 28 29 31 88         5. Vinni Harry 27 27 32 86         6. Puumalainen Matti 12 19 43 74         7. Sydänmetsä Mauri 11 22 39 72         8. Kinnunen Kyösti 26 18 27 71         9. Keveri Veijo 24 11 36 71         10. Sipola Jani 21 21 27 69         11. Pettinen Juha   31 37 68          12. Kantojärvi Pertti 31 12 24 67         13. Kakko Juha 3 24 38 65 Meri-Lapin urheilukalastajien    14. Eskola Taisto 18 15 26 59 mestaruus palkinnot sai   15. Leppänen Lauri 20 10 22 52 Miehet  1.       Vesa Rahikkala   16. Johansson Heikki   20 29 49 Naiset    1.    Elisa Juurikka   17. Ronkainen Heino     41 41 Nuoret16v.  1. Arttu Antinoja   18. Kolehmainen Tero 15   25 40 Erityismaininta Lauri Leppänen 16V 19. Kokkonen Jouni     33 33 Kisaili miesten sarjassa hyvin tuloksin! 20. Tikkala Pertti 13 8 10 31 ONNITTELUT!     21. Hauhia Vesa     30 30         22. Soikko Pentti 17 9 2 28         23. Matinmikko Jari 25     25         24. Räisänen Ville      23 23         25. Pietilä Jaakko     18 18         26. Urpalainen Jukka     17 17         27. Räisänen Lauri     15 15         28. Sipola Martti 1 13   14         29. Emas Timo 5   8 13         30. Hopia Kari   0 6 6         31. Rahikkala Oskari 6     6         32. Puumalainen Miikka 4     4         33. Pyyny Jorma     4 4         34. Schoultz Jari     1 1                                                   NAISET Santalampi Korpijärvi Kivijärvi YHT. pist.         1. Viinikainen Marianne 32 17 42 91         2. Juurikka Elisa 14 30 44 88         3. Kiiskilä Anne 7 23 35 65         4. Kinnunen Emmi 10 28 19 57         5. Puumalainen Eija 22 16 16 54         6. Jaako Jaana 8 14 21 43         7. Jaakola Raija 29 6 7 42         8. Kaikkonen Eija 16 4 14 34         9. Tikkala Eeva-Liisa 19 5 5 29         10. Eskola Raili 9 7 9 25         11. Laulajainen Terttu      20 20         12. Jokelainen Kaarina     12 12         13. Keveri Raili     11 11         14. Autio Marita 2 3 3 8                               NUORET 16v          Palkinto       1. Antinoja Arttu     13 13 Anssi Alatal on morrit










KOLMEN JÄRVEN CUP LOPPUTULOS

(Ensin ratkaisee  pisteet toisena sijoitukset ja kolmantena paino)









2021




















KIITOS osallistujille ja onnittelut voittajille!




















MIEHET

Santalampi

Korpijärvi

Kivijärvi

YHT. pist.





1.

Rahikkala Vesa

30

32

45

107





2.

Isojärvi Elias

33

25

34

92





3.

Jaako Mika

23

26

40

89





4.

Neijonen Vilho

28

29

31

88





5.

Vinni Harry

27

27

32

86





6.

Puumalainen Matti

12

19

43

74





7.

Sydänmetsä Mauri

11

22

39

72





8.

Kinnunen Kyösti

26

18

27

71





9.

Keveri Veijo

24

11

36

71





10.

Sipola Jani

21

21

27

69





11.

Pettinen Juha


31

37

68





12.

Kantojärvi Pertti

31

12

24

67





13.

Kakko Juha

3

24

38

65

Meri-Lapin urheilukalastajien




14.

Eskola Taisto

18

15

26

59

mestaruus palkinnot sai




15.

Leppänen Lauri

20

10

22

52

Miehet  1.       Vesa Rahikkala




16.

Johansson Heikki


20

29

49

Naiset    1.

Elisa Juurikka



17.

Ronkainen Heino



41

41

Nuoret16v.

1. Arttu Antinoja



18.

Kolehmainen Tero

15


25

40

Erityismaininta Lauri Leppänen 16V




19.

Kokkonen Jouni



33

33

Kisaili miesten sarjassa hyvin tuloksin!




20.

Tikkala Pertti

13

8

10

31

ONNITTELUT!




21.

Hauhia Vesa



30

30





22.

Soikko Pentti

17

9

2

28





23.

Matinmikko Jari

25



25





24.

Räisänen Ville



23

23





25.

Pietilä Jaakko



18

18





26.

Urpalainen Jukka



17

17





27.

Räisänen Lauri



15

15





28.

Sipola Martti

1

13


14





29.

Emas Timo

5


8

13





30.

Hopia Kari


0

6

6





31.

Rahikkala Oskari

6



6





32.

Puumalainen Miikka

4



4





33.

Pyyny Jorma



4

4





34.

Schoultz Jari



1

1


























NAISET

Santalampi

Korpijärvi

Kivijärvi

YHT. pist.





1.

Viinikainen Marianne

32

17

42

91





2.

Juurikka Elisa

14

30

44

88





3.

Kiiskilä Anne

7

23

35

65





4.

Kinnunen Emmi

10

28

19

57





5.

Puumalainen Eija

22

16

16

54





6.

Jaako Jaana

8

14

21

43





7.

Jaakola Raija

29

6

7

42





8.

Kaikkonen Eija

16

4

14

34





9.

Tikkala Eeva-Liisa

19

5

5

29





10.

Eskola Raili

9

7

9

25





11.

Laulajainen Terttu



20

20





12.

Jokelainen Kaarina



12

12





13.

Keveri Raili



11

11





14.

Autio Marita

2

3

3

8
















NUORET 16v





Palkinto




1.

Antinoja Arttu



13

13

Anssi Alatal

on morrit













 

                                                            KEMIJOKI OY  nuorisoa tukemassa