Kolmen järven cup lopputulos 2021

Kolmen järven cup 26.12.2020-6.1.2021

KIITOS KAIKILLE CUP KILPAILUUN OSALLISTUNEILLE!

ARVONNASSA LAHJAKORTIN VOITTI ELIAS ISOJÄRVI. ONNITTELUT VOITTAJILLE!

 

 


KOLMEN JÄRVEN CUP Lopputulos (Ensin ratkaisee  pisteet toisena sijoitukset    2021   ja kolmantena paino.)           3,n järven parhain tulos(pisteet) ratkaisee                     MIEHET Santalampi Korpijärvi Kivijärvi Sattajärvi YHT. pist.   1. Lukkari Veikko 9 10   9 28 4083gr 2. Jaako Mika 10 9   9 28 3832gr 3. Vinni Harry 7 10 10   27   4. Rahikkala Oskari 0 8 8 10 26   5. Isojärvi Elias 6 9 10   25 5599gr 6. Kakko Juha 6 10 9   25 5217gr 7. Kinnunen Kyösti 9 6 10   25 4250gr 8. Rahikkala Vesa 8 7   10 25 4157gr 9. Sipola Martti 8   9 8 25 2805gr 10. Laanila Mikko 9 8 7   24   11. Eskola Taisto   8 7 8 23   12. Hauhia Vesa 7 9   6 22 4134gr 13. Puumalainen Matti 9 7   6 22 3295gr 14. Leppänen Lauri      NU 10   3 9 22 2756gr 15. Johansson Heikki 10 0 5 7 22 2693gr 16. Neijonen Vilho   5 9 7 21   17. Sarpola Jarkko   5 8 7 20 3814gr 18. Sipola Jani 8   6 6 20 3540gr 19. Uusitalo Jari 7 5 7   19   20. Kantojärvi Pertti 6 4 8   18   21. Pettinen Juha 4 3 6 0 13 3076gr 22. Keveri Veijo   3 5 5 13 2658gr 23. Tikkala Pertti 5 4   4 13 1540gr 24. Leppänen Rauno 3 0 0 8 11 1674gr 25. Kääriäinen Arto 4 7 0 0 11 1590gr 26. Hopia Kari 0 4 2 0 6   27. Syvärinen Juha 0 0 0 3 3                     NAISET Santalampi Korpijärvi Kivijärvi Sattajärvi YHT. pist.   1. Juurikka Elisa 10 10 10   30   2. Kiiskilä Anne   7 9 10 26   3. Eskola Raili 9   7 6 22   4. Jaako Jaana   8 8 5 21 5233gr 5. Puumalainen Eija 8 9   4 21 3962gr 6. Kinnunen Emmi    NU 7   6 8 21 3955gr 7. Keveri Raili   5 5 9 19   8. Autio Marita 8 4 2   14   9. Kilpailija 2 0 0 10 12 2106gr 10. Sarpola Helmi    NU 6 6 0 0 12 1905gr 11. Jaakola Raija   3 4 3 10








KOLMEN JÄRVEN CUP Lopputulos

(Ensin ratkaisee  pisteet toisena sijoitukset







2021


ja kolmantena paino.)








3,n järven parhain tulos(pisteet) ratkaisee














MIEHET

Santalampi

Korpijärvi

Kivijärvi

Sattajärvi

YHT. pist.


1.

Lukkari Veikko

9

10


9

28

4083gr

2.

Jaako Mika

10

9


9

28

3832gr

3.

Vinni Harry

7

10

10


27


4.

Rahikkala Oskari

0

8

8

10

26


5.

Isojärvi Elias

6

9

10


25

5599gr

6.

Kakko Juha

6

10

9


25

5217gr

7.

Kinnunen Kyösti

9

6

10


25

4250gr

8.

Rahikkala Vesa

8

7


10

25

4157gr

9.

Sipola Martti

8


9

8

25

2805gr

10.

Laanila Mikko

9

8

7


24


11.

Eskola Taisto


8

7

8

23


12.

Hauhia Vesa

7

9


6

22

4134gr

13.

Puumalainen Matti

9

7


6

22

3295gr

14.

Leppänen Lauri      NU

10


3

9

22

2756gr

15.

Johansson Heikki

10

0

5

7

22

2693gr

16.

Neijonen Vilho


5

9

7

21


17.

Sarpola Jarkko


5

8

7

20

3814gr

18.

Sipola Jani

8


6

6

20

3540gr

19.

Uusitalo Jari

7

5

7


19


20.

Kantojärvi Pertti

6

4

8


18


21.

Pettinen Juha

4

3

6

0

13

3076gr

22.

Keveri Veijo


3

5

5

13

2658gr

23.

Tikkala Pertti

5

4


4

13

1540gr

24.

Leppänen Rauno

3

0

0

8

11

1674gr

25.

Kääriäinen Arto

4

7

0

0

11

1590gr

26.

Hopia Kari

0

4

2

0

6


27.

Syvärinen Juha

0

0

0

3

3











NAISET

Santalampi

Korpijärvi

Kivijärvi

Sattajärvi

YHT. pist.


1.

Juurikka Elisa

10

10

10


30


2.

Kiiskilä Anne


7

9

10

26


3.

Eskola Raili

9


7

6

22


4.

Jaako Jaana


8

8

5

21

5233gr

5.

Puumalainen Eija

8

9


4

21

3962gr

6.

Kinnunen Emmi    NU

7


6

8

21

3955gr

7.

Keveri Raili


5

5

9

19


8.

Autio Marita

8

4

2


14


9.

Kilpailija

2

0

0

10

12

2106gr

10.

Sarpola Helmi    NU

6

6

0

0

12

1905gr

11.

Jaakola Raija


3

4

3

10